Preschool ACTIVITY - zahrada

        Děti z dětských skupin mohou využívat zahradu přiléhající k budově Preschool ACTIVITY, kde je umístěn dětský hrad, nafukovací trampolína, veliké pískovičtě, prolézačky aj.

WOW English - v ceně docházky

        Akreditovaný lektor děti hravou a pro děti přirozenou formou seznámí s anglickým jazykem​. Děti procvičují, upevňují nové vědomosti a dovednosti za pomoci prožitkového učení a emoční paměti. V ceně docházky lekce angličtiny 5 hodin týdně, po zakoupení výukových materiálů.  

Plavání v Aquapalace PRAHA

       Kurz plavání v Aquapalace PRAHA, s lektory plavání ve vodním světě. První půlhodina je výuka plavání a druhou půlhodinu mají děti na uvolnění na dětských atrakcích nebo ve vířivce. Kurz probíhá před otevřením Aquaparku a proto mají děti naprostý klid a soukromí. Kurz není v ceně docházky.

KERAMIKA - v keramické dílně

    Kurz keramiky v keramické dílně Ireny Pudíkové v Turkovicích u Ondřejova. Děti se pod vedením učí techniky práce s keramickou hlínou. Následně jsou výrobky dětí vysušeny a vypáleny v peci a děti si je vezmou domů. Kurz není v ceně docházky.

Lyžařský kurz - Hravé lyžování

 ​       Kurz lyžování v Chotouni, který pořádá Předškolní sport s.r.o.. Pod vedením zkušených instruktorů se děti během týdne naučí základy lyžování. Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé. Kurz není v ceně docházky. 

Pravidelné návštěvy solné jeskyně

 ​       ​Pravidelně navštěvujeme solnou jeskyni, která je obložená sedmi tunami solí z Mrtvého moře a obsahuje 33% minerálů s vnitřní teplotou 22°C. Pravidelné návštěvy jsou pro děti velmi zdravé. Návštěvy nejsou v ceně docházky.

Výlety nejen do Dýňového světa

        Protože máme autobus můžeme jezdit často na výlety po okolí, tyto výlety jsou v ceně docházky, rodiče platí pouze vstup na atrakce, na které je vstup placený. Dopravu hradí Preschool ACTIVITY z. s..

Setkání se Sv. Mikulášem

        Každý rok pořádáme setkání se Sv. Mikulášem v Kostele Panny Marie Sněžné ve Velkých Popovicích. Toto setkání je vždy i s rodiči.